Келихи для пива

Код товару: 61555

0

677,00 грн.

На складі

Артикул -  61555Матеріал - дизайнерське скло інхрустоване металомВиробник - J.Dores  \ По..

Код товару: 63367

0

1.182,00 грн.

На складі

Артикул - 63367Матеріал - кришталеве скло..

Код товару: 61556

0

677,00 грн.

На складі

Артикул -  61556Матеріал - дизайнерське скло інхрустоване металомВиробник - J.Dores  \ По..

Келихи для пива

Пивні кухлі і келихи

Пивні кухлі і келихи для пива служать не тільки для ефектної подачі пінного напою і розміщення логотипів пивних компаній. Завдяки особливій формі, вони забезпечують оптимальне поєднання смаку і запаху. Як і коньячні або винні келихи, посуд для подачі пива регулюють випаровування летючих речовин і здатні повністю змінити смак напою. Якщо ви хочете купити кружки для пива за низькою вартістю з доставкою по Києву або в інше місто України, вибирайте відповідні вам ємності в нашому магазині посуду Кияночка.

Різновиди кухлів і келихів для пива

Спеціальна пивна тара створюється з метою зниження піноутворення і збереження отриманої пінної подушки, яка захищає напій від видихання і зберігає його запах. Для різних сортів пива в зв'язку з відмінною інтенсивністю піноутворення використовується певна тара. Плануючи замовити дешеві пивні келихи, в онлайн каталозі з цінами і фото можна вибрати різні варіанти такого посуду, зокрема:
  • Кухоль - містка масивна посудина зі зручною ручкою. Відмінно утримує пінну шапку, може мати різний обсяг і форму.
  • Кубок - масивний келих на витонченнiй ніжці, зручний для пиття великими ковтками. В таких ємностях довго тримається пінна шапка, а бульбашки довго піднімаються і естетично утримуються на стінках.
  • Вузький фужер - актуальне для сортів пива, що нагадують ігристе шампанське. Не допускає швидкого вивітрювання бульбашок газу і дозволяє споглядати їх гру всередині ємності.
  • Пшеничний стакан - символ німецького пивоваріння та невід'ємний атрибут пивних барів в Баварії. Має подовжену форму, витончено розширюється догори. Створюється об'ємом 500 мл, з тонкого скла. Забезпечує отримання естетичної пінної шапки і дозволяє по максимуму відчути аромат напою.
  • Стакан Пілснер - подовжена посудина клиноподібної форми, відмінно підкреслює колір і запах пива. Пінна шапка красиво підноситься над такими склянками і впевнено тримається.
  • Вузький стакан циліндричної форми - бездоганно підходить для напою, звареного з хмелю раннього збору. В ідеалі, така тара виробляється з висококласного німецького скла.
  • Склянки Пінта - зручні у використанні, такі келихи для пива бувають 3-х типів: американські (конусоподібної форми, ємністю 500 мл), «Імперіал» (з горбинкою вгорі конуса, місткістю 600 мл) і німецькі (звужуються догори).
  • Винні або коньячні келихи - відмінний вибір для подачі темного пива або бельгійського елю.
  • Стакан Тюльпан - має широке дно, поступово звужується, а вгорі знову розширюється. Він зручний у використанні і відмінно зберігає пінну шапку. У Шотландії з таких посудин повсюдно п'ють легке світле пиво.
Скільки може коштувати набір келихів для пива, залежить від матеріалу їх виготовлення, дизайну, країни виробництва та інших чинників. На гранично вигідних умовах для покупців здійснюється продаж наборів пивних кухлів в магазині посуду Кияночка на вул. Iвана Кудрi, 43.