Кавові сервізи


Кавовий сервіз "Цибулак" на 6 персон

Кавовий сервіз "Цибулак" на 6 персон

Кавник - 1шт;сахарничка 1шт; молочник - 1шт; чашка кавова - 6шт; блюдце - 6шт.

4.394,00 грн.

Сервіз кавовий  "букети квітів", рожевий фарфор ,на 6 персон.

Сервіз кавовий "букети квітів", рожевий фарфор ,на 6 персон.

Сервіз кавовий "букети квітів", рожевий фарфор ,на 6 персон: кавник - 1 шт;молочник -1шт; цукорниця -1шт; чашка кавова - 6шт; блюдце - 6шт.

9.030,00 грн.

Сервіз кавовий "Чорна квітка"15 пр. / 6 персон,Thun / Чехія

Сервіз кавовий "Чорна квітка"15 пр. / 6 персон,Thun / Чехія

Сервіз кавовий "Чорна квітка"15 пр. / 6 персон,Thun / Чехія

2.940,00 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

За чашкою кави починається ранок - і тому так важливо купити відповідну для цього ранкового ритуалу посуд - з позитивною енергією, з приємним кольором, веселим стильним дизайном. Випивши чашечку ароматної кави, завареного Вашими люблячими руками, Ваші рідні і близькі повинні відчути себе здорово! Що краще вибрати? Питання риторичне, адже все залежить від смакових уподобань. Деякі хочуть, наприклад, пити улюблений напій з мініатюрних чашок, прикрашеним шикарним золотим малюнком. Чи згодні, це дуже красиво, але не дуже практично, адже посуд із золотим декором не можна, наприклад, ставити в мікрохвильову піч. Та й випробування посудомийною машиною витримує не кожна чашка з подібним нанесенням. Інша справа фарфор: речі з нього не бояться агресивного поводження, такий посуд купують навіть бари і ресторани.

Сервізи для кави із порцеляни

А такий світовий французький бренд як Luminarc спеціально зміцнює свій посуд для більшої стійкості до пошкоджень. І якщо вона розбивається через сильний удар (хоча це повинен бути дійсно дуже сильний удар), то розпадається на дрібні шматочки, об які важко порізатися. Сервізи для кави Luminarc спеціально розроблені для щоденного використання і частого миття, що ніяк не відбивається на яскравості і якості малюнка. Всі столові набори Luminarc підходять для мікрохвильових печей і посудомийних машин, і в основному розраховані на 6 персон (стандартна упаковка).

Вже не одним поколінням цінуються сервізи виробництва Чехії і Німеччини - ці країни немов є брендом у виготовленні посуду високої якості. Чеська продукція відрізняється не тільки багатим зовнішнім виглядом, але і виключно якісною порцеляною дуже твердої фактури. Такі набори часто розраховані не на 6 осіб, а на 12 і більше, а в комплектацію входять не тільки кавові чашки і блюдця, але і цукорниці, цукерниці, щипчики, порцелянові ложечки, посуд для вершків і багато іншого. Такий багатопредметний сервіз - один з найпопулярніших подарунків молодятам.

Колекціонери, які знають толк в справжніх цінностях, розкажуть Вам, як сьогодні важко купити кавовий сервіз «Мадонна» з повною комплектацією. 60-ті роки минулого століття подарували світу справжні порцелянові шедеври. Вишукані антикварні чайно-кавові сервізи «Мадонна», з характерним зображенням дами на посуді, виготовлені з тонкого фарфору ручної роботи і виглядають повітряними і невагомими. Вони вимагають делікатного поводження і в основному призначені не для використання в побуті, а для того, щоб радувати око. «Мадонна» родом з Німеччини 60-х, і по сьогоднішній день цей витончений кавовий сервіз не втратив своєї популярності. Не так багато комплектів дожило до сьогоднішнього дня, але любителі антикваріату невпинно шукають вцілілі екземпляри і в старовинних крамницях, і в інтернет магазинах. Вартість такого комплекту буде починатися від 500$.

У магазині посуду "Кияночка" завжди великий вибір кавових сервізів від відомих виробників.